3.Uluslararası Alanya Bisiklet Festivali
  • 00

    gün

  • 00

    saat

  • 00

    dakika

  • 00

    saniye



ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Ücretli kayıtlar için yemek programı
Cuma ve Cumartesi 1 öğün kahvaltı 2 Öğün Yemek, Pazar sadece kahvaltı.

Ücretli kayıtlar için ödeme kuralları
Ücretli olarak kayıt olanlar 3 gün boyunca ödeme yapmadığı takdirde kayıtları silinir.Tekrar form doldurarak paket satın almaları gerekir.

ÜCRETLİ KAYITLAR

Kayıt No Ad Soyad İl - İlçe Durum
87 Ahmet Çakırbilgiç Eskişehir Tepebaşı ✔ Onaylandı.
3 Battal Kılıç Ankara Sincan ✔ Onaylandı.
86 Burhan Özdemir Eskişehir Tepebaşı ✔ Onaylandı.
108 Ceyda Ünlütürk Ankara Yenimahalle ✔ Onaylandı.
113 Doğukan Aydın Ankara Çankaya ✔ Onaylandı.
109 Hakan Gökalp Eskişehir Odunpazarı ✔ Onaylandı.
110 Haydar Nal Eskişehir Tepebaşı ✔ Onaylandı.
36 İsmail Karabatak Ankara Sincan ✔ Onaylandı.
82 Melike Göçer Kırklareli ✔ Onaylandı.
101 Mesut Kurt Eskişehir ✔ Onaylandı.
8 Murat Atıcı Eskişehir ✔ Onaylandı.
96 Nevzat Ölmez Eskişehir Odunpazarı ✔ Onaylandı.
88 Nurcan Uygur Eskişehir Odunpazarı ✔ Onaylandı.
6 Oğuzhan Ersöz Konya Selçuklu ✔ Onaylandı.
5 Onur Kanmaz Konya Selçuklu ✔ Onaylandı.
112 Ramazan Cengiz Ankara Çankaya ✔ Onaylandı.
92 Selviye Diri Eskişehir Tepebaşı ✔ Onaylandı.
102 Semra Özenli Eskişehir Odunpazarı ✔ Onaylandı.
84 Sertaç Hamzaçebi Adana Çukurova ✔ Onaylandı.
4 Sevgül Kılıç Ankara Sincan ✔ Onaylandı.

Toplam: 20

ÜCRETSİZ KAYITLAR

Sıra No Kayıt No Ad Soyad İl İlçe Seçenek
1 49 Ahmet Turan Ata Ankara Mamak Ücretliye Geç!
2 68 Akın Ünlü Konya Meram Ücretliye Geç!
3 76 Ali İnan Eskişehir Odunpazarı Ücretliye Geç!
4 50 Ali Serdar Sezgin Isparta Isparta Ücretliye Geç!
5 29 Arda Ceyhan Ankara Yenimahalle Ücretliye Geç!
6 30 Atilla Demirhan Muğla Bodrum Ücretliye Geç!
7 115 Aydın Akyokuş Isparta Isparta Ücretliye Geç!
8 58 Ayhan Akın Muğla Bodrum Ücretliye Geç!
9 106 Aynur Tan Uşak Uşak Ücretliye Geç!
10 22 Aysegulketen Antalya Alanya Ücretliye Geç!
11 46 Batu Ülker Antalya Muratpaşa Ücretliye Geç!
12 19 Birsen Eskişehir Odunpazarı Ücretliye Geç!
13 17 Birsen Özcan Eskişehir Odunpazarı Ücretliye Geç!
14 28 Burcu Ceyhan Ankara Yenimahalle Ücretliye Geç!
15 53 Coşkun Şentürk Antalya Muratpaşa Ücretliye Geç!
16 44 Çağla Taş Isparta Isparta Ücretliye Geç!
17 114 Derya Karagöz Antalya Alanya Ücretliye Geç!
18 55 Dursun Ali Teber Antalya Konyaaltı Ücretliye Geç!
19 35 Egemen Erçetin Isparta Isparta Ücretliye Geç!
20 63 Ekrem Büyükkabanşı Konya Selçuklu Ücretliye Geç!
21 99 Elife Özkeskin Isparta Isparta Ücretliye Geç!
22 54 Emel Tatlıcı Mersin Mezitli Ücretliye Geç!
23 57 Emine Uğur Isparta Isparta Ücretliye Geç!
24 41 Emir Alp Çalar Isparta Isparta Ücretliye Geç!
25 48 Emrah Altuntaş Isparta Isparta Ücretliye Geç!
26 71 Emre Yılmaz Antalya Alanya Ücretliye Geç!
27 79 Erhan Erdem Ankara Etimesgut Ücretliye Geç!
28 89 Erkan Öğüt Eskişehir Odunpazarı Ücretliye Geç!
29 16 Erkan Yaşar Kocaeli Kandıra Ücretliye Geç!
30 103 Erol Öztürk Aydın Kuşadası Ücretliye Geç!
31 107 Ersin Kaya Uşak Uşak Ücretliye Geç!
32 105 Ersin Şahinkaya Antalya Alanya Ücretliye Geç!
33 94 Esra Deniz Tarhan Antalya Alanya Ücretliye Geç!
34 26 Fatih Ceyhan Ankara Yenimahalle Ücretliye Geç!
35 15 Fatma Türen Antalya Alanya Ücretliye Geç!
36 24 Fidan Eroğlu Muğla Muğla Ücretliye Geç!
37 14 Garip Çil Gaziantep İslahiye Ücretliye Geç!
38 83 Gürbüz Tuna Muğla Muğla Ücretliye Geç!
39 97 Harun Yıldız Antalya Alanya Ücretliye Geç!
40 65 Hasan Akçaer Balıkesir Balıkesir Ücretliye Geç!
41 61 Hasan Hüseyin Aksoy Konya Meram Ücretliye Geç!
42 51 Hasan Ünal Antalya Ücretliye Geç!
43 116 Hilal Başaran Eskişehir Odunpazarı Ücretliye Geç!
44 66 İbrahim Akgöbek Konya Meram Ücretliye Geç!
45 67 İbrahim Alper İlbiz Hatay İskenderun Ücretliye Geç!
46 93 İbrahim Çobanbaş Isparta Isparta Ücretliye Geç!
47 33 İbrahim Öcalan Mersin Anamur Ücretliye Geç!
48 62 İbrahim Öztürk Konya Selçuklu Ücretliye Geç!
49 75 İlker Rahatlar Adana Yüreğir Ücretliye Geç!
50 37 İlknur Albayrak Isparta Isparta Ücretliye Geç!
51 78 İncel Alsan Eskişehir Odunpazarı Ücretliye Geç!
52 64 İsmail Kükrer Eskişehir Odunpazarı Ücretliye Geç!
53 23 Kadir Öz Mersin Mezitli Ücretliye Geç!
54 39 Kadir Taş Isparta Isparta Ücretliye Geç!
55 85 Kerami Altınay Antalya Alanya Ücretliye Geç!
56 100 Kerim Karagül Antalya Alanya Ücretliye Geç!
57 70 Kerime Yılmaz Antalya Alanya Ücretliye Geç!
58 18 Mehmet Zeki Özcan Eskişehir Odunpazarı Ücretliye Geç!
59 98 Murat Uyar Antalya Alanya Ücretliye Geç!
60 69 Murat Yılmaz Antalya Alanya Ücretliye Geç!
61 13 Mustafa Kemal Gürle Ankara Altındağ Ücretliye Geç!
62 77 Mustafa Kınacı Antalya Alanya Ücretliye Geç!
63 47 Mustan Ülker Antalya Muratpaşa Ücretliye Geç!
64 31 Necati Gündem Eskişehir Tepebaşı Ücretliye Geç!
65 38 Necdet Emir Erdoğan Isparta Isparta Ücretliye Geç!
66 9 Nevil Balkandere Eskişehir Odunpazarı Ücretliye Geç!
67 80 Nilüfer Erdem Ankara Etimesgut Ücretliye Geç!
68 10 Nuray Soran Malatya Battalgazi Ücretliye Geç!
69 59 Nuri Tuncer Övünç Eskişehir Odunpazarı Ücretliye Geç!
70 60 Nursel Odabas Eskişehir Odunpazarı Ücretliye Geç!
71 52 Olcay Mutlu Antalya Alanya Ücretliye Geç!
72 12 Osman Aksakal Ankara Çankaya Ücretliye Geç!
73 56 Osman Deniz Antalya Ücretliye Geç!
74 7 Önder Vurgun Antalya Alanya Ücretliye Geç!
75 73 Özdemir Özdemir Eskişehir Odunpazarı Ücretliye Geç!
76 95 Özlem Özdemir Antalya Alanya Ücretliye Geç!
77 111 Pelin Öztürk Gökalp Eskişehir Odunpazarı Ücretliye Geç!
78 34 Rahmi Söyleyici Aydın Ücretliye Geç!
79 81 Recep Şahan Ankara Keçiören Ücretliye Geç!
80 43 Rengül Çalar Isparta Isparta Ücretliye Geç!
81 72 Rıdvan Uluğ Isparta Isparta Ücretliye Geç!
82 45 Selçuk Çakmakcı Isparta Isparta Ücretliye Geç!
83 20 Serpil Atlan Eskişehir Odunpazarı Ücretliye Geç!
84 74 Sevim Salkım Eskişehir Odunpazarı Ücretliye Geç!
85 90 Seyit Yıldırım Eskişehir Tepebaşı Ücretliye Geç!
86 40 Sıddıka Gülgün Taş Isparta Isparta Ücretliye Geç!
87 21 Şükran Kolcubaşı Eskişehir Tepebaşı Ücretliye Geç!
88 32 Şükrü Ekmekçi Konya Selçuklu Ücretliye Geç!
89 25 Tufan Gümüş Muğla Muğla Ücretliye Geç!
90 91 Tuvdu Temircan Konya Meram Ücretliye Geç!
91 42 Veli Çalar Isparta Isparta Ücretliye Geç!
92 27 Vesile Ceyhan Ankara Yenimahalle Ücretliye Geç!
93 11 Volkan Yılancı Ankara Keçiören Ücretliye Geç!
94 104 Yasemin Cigal Eskişehir Tepebaşı Ücretliye Geç!

Toplam: 94